Wyślij wiadomość
aboutus

ZHEJIANG HANBEN ELECTRICAL CO., LTD.

ZHEJIANG HANBEN ELECTRICAL CO., LTD.
1
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: HYPER, Składnia, PowerSyntax, zucc, 汉 本
Ilość pracowników: 650~750
Coroczne wyprzedaże: 2,000,000-4,000,000
Rok założenia: 2007
pc Export: 80% - 90%
Certificate: CCC, CB, CE, GS, BS, UL, TUV, Semko, KEMA, SAA, C-tick, REACH and ISO9001
Main Products: Portable Distribution Box, Waterproof Socket Box, Industrial Plug & Socket, Big Current Plug & Socke
O nas
Wprowadzenie

Założona w 2007 roku w Wenzhou w Chinach.Produkujemy głównie przenośne skrzynki rozdzielcze, wodoodporne skrzynki gniazdowe, wtyczki i gniazda przemysłowe itp.

 

Zhejiang HANBEN Electrical Co., Ltd.aktualizuje się doZhejiang HYPER Electrical Co., Ltd. od 3 lipca 2020 roku dla lepszego rozpoznawania nazwy firmy dla międzynarodowego biznesu.

 

Zhejiang HYPERElectrical Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów w dziedzinie przenośnych skrzynek rozdzielczych, wodoodpornych skrzynek gniazdowych, wtyczek i gniazd przemysłowych, dużych prądowych wtyczek i gniazd przemysłowych (200-400A) itp. Firma znajduje się w Liushi Town, Wenzhou City - stolica chińskich urządzeń elektrycznych niskiego napięcia.

 

HYPERprzeszedł zatwierdzenie systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 i większość naszych produktów uzyskała certyfikaty CCC, CB, CE, GS, BS, UL, TUV, Semko, KEMA, SAA, C-tick, REACH i ISO9001.Obecnie nasze produkty są eksportowane głównie do USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Szwecji, Polski, Węgier, Turcji, Australii, krajów Aisa, Ameryki Południowej, krajów afrykańskich itp.

 

HYPER cieszy się dużą renomą na rynku krajowym i międzynarodowym ze względu na najwyższą jakość i nawiązał już współpracę z klientami z ponad 40 krajów i regionów na świecie. HYPER ludzie będą delikatni, aby zapewnić najlepszą jakość, najlepszą cenę i najlepszą obsługę produktów dla naszych klientów w kraju i za granicą.

 

Kultura HYPER

 

- Essense
Bardzo chwalimy kulturę Podążaj za głosem serca i krocz naprzód.HYPER, najbliższa wymowa 汉 Mand w języku mandaryńskim, oznacza chińskie i bezpieczeństwo w języku chińskim, którego pierwotnym dążeniem jest utrzymanie najlepszej jakości, najlepszej ceny i najlepszej obsługi.

 

- Rozwiązanie
Produkujemy i dystrybuujemy nie tylko pojedynczy produkt, ale także rozwiązanie w pakiecie.Rozwiązanie to innowacyjne połączenie technologii, produktów i usług zapewniające wysoką wartość ujednoliconą odpowiedź na potrzeby klientów biznesowych.Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym partnerom i klientom bezpieczne, proste, wydajne i innowacyjne rozwiązanie, aż do zadowolenia naszych klientów.

 

- Zawód
Nasze urządzenia sprzętowe są zgodne z ISO9001: 2008, normą IEC, chińską normą krajową i powiązanymi przepisami chińskiego biura kontroli i kwarantanny przy wjeździe i wyjeździe, nasze oprogramowanie jest najnowszym zaawansowanym systemem zarządzania ERP i mamy naszych 3 starszych krajowych inżynierów, 6 inżynierów elektryków , 15 techników ds. Badań i rozwoju oraz kontroli jakości.Wszystkie produkty odHYPERsą dobrej i godnej zaufania jakości.Każdy produkt podlega ścisłej i kompletnej procedurze i standardom od badań, projektowania, prototypu, rozwoju komponentów, testu próbki, produkcji masowej, kontroli jakości, obsługi posprzedażnej i informacji zwrotnych.

 

- Praca zespołowa
Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia pracy zespołowej w tak konkurencyjnym polu elektrycznym, kładziemy nacisk i pogłębiamy wewnętrzne zarządzanie, tymczasem zachęcamy do stymulowania i pełnej inicjatywy i dużej kreatywności naszej jednostki i zespołu.Coraz bardziej podzielona praca poprawia efektywność pracy zespołowej, obniżając całkowity koszt, a także koszty zakupu klienta.

 

- Usługa
Określamy obsługę dynamicznego procesu w każdym detalu, aby zaspokoić ostateczną satysfakcję klienta z jego początkowego pomysłu na nowy produkt, jego projektu wewnętrznego i zewnętrznego, połączenia z powiązanymi produktami, rozwoju form i komponentów, produkcji próbek i produkcji masowej, kontroli jakości, pakowania, sprzedaż i dostawa, obsługa posprzedażna i informacje zwrotne na temat dalszej współpracy w zakresie nowego produktu z klientem.

 

- odpowiedzialność
Utrzymujemy społeczną odpowiedzialność za produkt i ludzi, przyrodę i przyszłość, a tymczasem jest to jedna z naszych inicjatyw i innowacji biznesowych.Dbamy o zysk i stratę, a bardziej o osobę i miłość, naturę i przyszłość.

 

-Marki
Obecnie mamy 5 marek dla naszych produktów, czyli jest HYPER®,PowerSyntax®, Składnia®, zucc®, 汉 本®.

Historia

2007

Rozpoczęliśmy produkcję przenośnej skrzynki rozdzielczej z udziałem doświadczonego zespołu inżynierów technicznych i zespołu sprzedaży.

 

2008

Rozwijamy się szybko dla produktów dobrej jakości i zespołu sprzedaży, a po rocznych badaniach i rozwoju zaczęliśmy produkować wtyczki i gniazda przemysłowe.

 

2009–2013

W miarę rozwoju działalności eksportowej rozszerzyliśmy nasze linie produkcyjne i fabrykę, aby sprostać wymaganiom zamówień eksportowych.

 

2014–2020

Zaczęliśmy produkować wysokoprądowe wtyczki i gniazda przemysłowe zgodnie z wymaganiami klientów.Teraz zbudowaliśmy doświadczony dział badań i rozwoju, silny dział sprzedaży i doskonały dział obsługi klienta.

 

3 lipca 2020 r

Aktualizujemy nazwę naszej firmy do Zhejiang HYPER Electrical Co., Ltd.,dla lepszego rozpoznawania nazwy firmy dla międzynarodowego biznesu.

 

Usługa

Marki wysokiej jakości w najlepszych cenach

W HYPERprodukujemy i magazynujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości.Wszystkie produkty zostały ręcznie wybrane przez członka naszego działu zakupów, który stale sprawdza wydajność produktu i zapewnia, że ​​są one zgodne ze wszystkimi odpowiednimi przepisami.Jesteśmy autoryzowanymi dealerami największych marek na rynku.

 

Ogromny asortyment

HYPERProducenci o ogromnym asortymencie, do którego codziennie dodaje się dedykowany dział zakupów.Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz na naszej stronie internetowej;skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie udzieli odpowiedzi na Twoje zapytanie i znajdzie produkt spełniający Twoje wymagania.

 

Szybka dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć wszystkie zamówienia w ciągu 30 dni od potwierdzenia zamówienia.

 

Elastyczna polityka zapewnienia jakości

W HYPERstaramy się jak najlepiej współpracować z klientami w każdych okolicznościach.Ogólnie zezwalamy na produkty firmyJEDENrok od daty zamówienia, aby towar został wymieniony i dostarczony wraz z następnym zamówieniem.Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

 

Obsługa klienta

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek aspektu naszych produktów, dostawy lub zamówienia, które złożyłeś, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta.

Nasz zespół

W ciągu dziesięciu lat rozwoju nasza firma tworzy silne zespoły:

 

Zespół sprzedaży

 

Zespół Badań i Rozwoju

 

dzial obslugi klienta

 

Zespół zarządzający

 

Zespół rozwiązań systemowych

Szczegóły kontaktu